piątek, 13 grudnia 2013

Relacja z dermokonsultacji Sylveco we Wrocławiu


Dermokonsultacje Sylveco w sklepie HelfyWczoraj (12 grudnia) odbyły się w naszym sklepie przy ul. Hallera we Wrocławiu dermokonsultacje Sylveco, podczas których można było bezpłatnie zbadać stopień nawilżenia cery, otrzymać próbki kosmetyków i profesjonalne porady od specjalistów Sylveco i naszych sprzedawców.

Tylu osób na tak małej powierzchni nie widzieliśmy już dawno! Odwiedziły nas blogerki, media i wielu fanów naturalnych kosmetyków, a rozmowom nie było końca. Zdrowych słodkości wystarczyło dla wszystkich, a całość zakończyła się spektakularnym sukcesem. Zapraszamy do relacji z tego wydarzenia!


Pięknie dziękujemy za udział Wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami czas w to czwartkowe popołudnie.


Za wsparcie w szerzeniu wieści o wydarzeniu dziękujemy:

Blogerkom:


Mediom i Partnerom:


Reprezentantom Sylveco:


oraz wszystkim Gościom, którzy w ten mglisty dzień trafili w nasze skromne progi. :)


Podczas dermokonsultacji Pani Daria z Sylveco z zaangażowaniem odpowiadała na wszelkie pytania dotyczące cery, problemów z nią związanych i naturalnych produktów Sylveco. Sami z ciekawością słuchaliśmy i poszerzaliśmy naszą wiedzę.Sklep na Hallera zamienił się w salon dyskusji. Ożywione rozmowy dotyczyły kosmetyków, metod naturalnej pielęgnacji, nowinek rynkowych, a nawet pysznych babeczek, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję.Świąteczne zestawy Helfy i Sylveco cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wybór jest spory, więc zapraszamy na przedświąteczne zakupy.Czasami było naprawdę gorąco. Kawy i herbaty wędrowały jedna za drugą, a w sklepie pojawiały się kolejne osoby. Nic się jednak nie rozlało!Podsumowując, to był udany dzień. Porozmawialiśmy o tym, co nas interesuje najbardziej: zdrowiu i urodzie, przekazaliśmy trochę własnej wiedzy Wam i sami wiele się nauczyliśmy. Poznaliśmy też kilka przemiłych osób, z którymi na pewno się jeszcze spotkamy. Jesteśmy zadowoleni i przyjemnie zmęczeni, a o sprzątaniu już pisać nie będziemy :)Pozdrowienia!
Zespół Helfy

7 komentarzy:

 1. Też kiedyś wpadnę a co :) !!
  <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Też kiedyś wpadnę a co :) !!
  <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Też kiedyś wpadnę a co :) !!
  <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie zdecydowanie za daleko, ale może kiedyś... ;]

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda że mnie nie było, mieszkam we Wrocławiu ale tego dnia miałam urwanie głowy. Może następnym razem:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam :) Doświadczyłam... profesjonalnej konsultacji, obdarzono mnie zbiorem informacji
  z zakresu kosmetyki naturalnej, poznałam produkty przeznaczone specjalnie dla mnie.
  Czas na testy, Pozdrawiam Helfy z Hallera !

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów! Prosimy jednak zachować podstawowe zasady kultury! Życzymy miłej lektury :)