Kilka słów o kosmetykach, zdrowiu i sklepie Helfy

sklep z kosmetykami Helfy.pl - naturalne produkty do włosów, ciała i twarzy.


Helfy.pl to połączenie sklepu kosmetycznego z portalem urodowo-zdrowotnym. Misją firmy jest promowanie wiedzy na temat naturalnych i orientalnych sposobów pielęgnacji urody. Wielką wagę przykładamy także do propagowania zdrowego i ekologicznego stylu życia. Nasze produkty są dostępne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Nie pomijamy wegetarian i wegan, którzy również znajdą tu coś dla siebie. Oferowane artykuły pochodzą ze sprawiedliwego handlu, są przyjazne środowisku i co najważniejsze nie są testowane na zwierzętach.

W asortymencie sklepu dostępne są kosmetyki sprowadzane z najdalszych zakątków świata. Tym samym istnieje możliwość korzystania z dorobku kosmetycznego Syrii, Indii, Turcji, Maroka i wielu innych krajów. Naszym celem jest udostępnianie produktów zawierających naturalne, dobroczynne surowce z danego rejonu, tradycyjnie używane przez jego mieszkańców.

W sklepie Helfy.pl możecie Państwo znaleźć kosmetyki oparte na oryginalnych recepturach uznanych firm z całego świata. Posiadamy produkty do twarzy, ciała i włosów. Spora część asortymentu zdobyła już uznanie tysięcy polskich odbiorców. Do takich kosmetyków możemy zaliczyć naturalne farby do włosów Khadi, szampony, w tym te bez SLS i parabenów, olejki wzmacniające włosy oraz perfumy orientalne.

Helfy.pl to również zdrowy styl żywienia. Proponujemy ekologiczną żywność, ajurwedyjskie herbaty o dobroczynnych właściwościach, różnego rodzaju zioła i przyprawy a także naturalne suplementy wspomagające dietę.

Jeśli szukacie Państwo ukojenia po całodziennej pracy, to w Helfy.pl znajdziecie płyty z muzyką relaksacyjną, a także książki dotyczące jogi oraz medytacji. Dla osób zajmujących się zdobieniem ciała za pomocą henny (Mehendi) proponujemy szereg akcesoriów do działań twórczych. 

Oprócz kosmetyków zapewniamy także gruntowną wiedzę na tematy związane z pielęgnacją włosów, ciała, twarzy oraz zdrowego stylu życia. W naszej Mediatece znajdziecie Państwo artykuły i porady dotyczące wszystkiego, co naturalne i zdrowe. Natomiast jeżeli pragniecie zadać pytanie lub podzielić się swoimi przemyśleniami na tematy powiązane z ciałem i zdrowiem, to zapraszamy na nasze forum kosmetyczne, gdzie istnieje możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie kosmetyczne pytania wprost od profesjonalnych blogerek.

Za pośrednictwem sklepu Helfy.pl mogą Państwo zrobić krok w kierunku naturalnego piękna i zdrowia. Odbyć podróż do najdalszych zakątków świata. Poczuć magię orientalnych metod dbania o urodę. Jeżeli pragniecie odkryć trendy kosmetyczne i zdrowotne, to zapraszamy do naszego sklepu.

Zespół Helfy.pl!